• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• W dniu 14 października nasza szkoła obchodziła Dzień Edukacji Narodowej w wyjątkowy sposób. Uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. Uczennice klasy 6 i 7 pod opieką nauczycieli przygotowały wprost "artystyczną ucztę". Piosenką, tańcem, słowem, a nawet gestem przy odrobinie poczucia humoru został przedstawiony klimat szkolnego życia. W tym uroczystym dniu słowa podziękowania i życzenia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, przekazała także pani dyrektor. Słów uznania i najlepszych życzeń nie zabrakło także wobec emerytowanych nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za trud włożony w przygotowanie występu.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

• Dzień Drzewa

• 10 października obchodzony jest DZIEŃ DRZEWA. Uczniowie klasy 5 wykonali plakaty na temat roli drzew w przyrodzie i życiu człowieka. Uczniowie klas 6 i 7 obserwowali drzewa w szkolnym ogrodzie oraz poznawali gatunki drzew w "Pracowni pod chmurką".

• EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

• 27.09.2024 r. odbyły się w naszej szkole obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Jak co roku rywalizacja obejmowała prezentacje krajów w salach, natomiast nowością w tym roku było - szkolne show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", podczas którego Uczniowie zaprezentowali największe przeboje swoich krajów.

W kategorii I-III zwyciężyła klasa 2b, która zaprosiła nas do słonecznej Hiszpanii.

Natomiast wśród klas IV-VIII bezkonkurencyjni okazali się Uczniowie klasy IV, którzy przygotowali prezentację Francji. Zapraszamy na fotorelację z imprezy.