• Pedagog specjalny - godziny pracy i kontakt.

• Drodzy rodzice

Jako pełnoprawni opiekunowie uczniów uczęszczających do naszej szkoły jesteście partnerami w naszej pracy wychowawczej. Dlatego też zależy nam na owocnej współpracy. Pamiętajcie, że o problemach swoich dzieci należy głośno i otwarcie mówić, gdyż tylko wówczas możliwa jest skuteczna pomoc.

GODZINY PRACY PEDAGOGA SPECJALNEGO:

poniedziałek: 09:50 - 14:30

wtorek: 08:00 - 16:20

środa: 08:55 - 14:00

czwartek: 08:00 - 11:30

piątek: 08:00 -12:30

•                                    * W tym 20 godzin jako nauczyciel współorganizujący proces kształcenia.

•                Jeśli zmagają się Państwo z jakimiś trudnościami, problemami lub wątpliwościami dotyczącymi Waszego dziecka, potrzebują Państwo porady lub wsparcia, chętnie spotkam się z Państwem po wcześniejszym umówieniu spotkania.
          •                Zapraszam do kontaktu przez dziennik elektroniczny, adres email: m.gornik@sp5.laziska.pl lub poprzez kontakt telefoniczny: 32 22 41 207.
          •                                                                                                                                   Martyna Górnik