• Powiatowy Konkurs Młodzi Kopernicy

• Po maratonie egzaminacyjnym uczniowie naszej szkoły stanęli dziś do walki o miejsca w Powiatowym Konkursie Młodzi Kopernicy w SP 3 w Łaziskach Górnych w trzech kategoriach: informatyka, historia oraz matematyka.

Z radością informujemy, że Joanna Klapuch z klasy 8b w kategorii matematyka zajęła I miejsce, a Wojciech Zawadzki z klasy 8a w kategorii informatyka zdobył III miejsce :)

Paweł Wieczorek z klasy 7a w kategorii historia również dzielnie walczył o miejsce na podium, lecz tym razem troszkę punktów zabrakło.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

• NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA NASZYCH MAM!

• KOCHANE MAMY,

Ponieważ nie możemy się z Wami spotkać w naszych klasach w to wyjątkowe święto, dlatego w ten sposób składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i zawsze pociechy z nas, Waszych dzieci!

• TYDZIEŃ ULGI!

• Kochani uczniowie, szanowni rodzice, drodzy nauczyciele!

Nasza szkoła bierze udział w kampanii organizowanej przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego „Tydzień ulgi”. W dniach 17 – 21 maja 2021 roku będziemy przede wszystkim dbali o obniżenie stresu i polepszenie dobrostanu psychicznego uczniów, nauczycieli oraz rodziców. W związku z tym na ten tydzień nie zostaną zaplanowane żadne sprawdziany czy kartkówki, uczniowie nie będą odpytywani ani nie otrzymają zadań domowych.

Każdy z nas zasługuje w tym czasie na chwilę wytchnienia. Zadbajmy o siebie nawzajem.

• Krzyżówka historyczna

• Oto wyniki konkursu zorganizowanego z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Pierwszą osobą, która dobrze rozwiązała krzyżówkę i przesłała wyniki jest Tomasz Kałuża. Pozostałe dwie osoby to Aleksandra Pawlik i Martyna Krystoff. Zwycięzcom gratulujemy wiedzy historycznej!

• Łaziska Górne - moja mała ojczyzna

• W ramach akcji "Łaziska Górne - moja mała ojczyzna" skierowanej do klas I-V, przysłaliście bardzo ciekawe zdjęcia interesujących miejsc znajdujących się w najbliższej okolicy.

Cieszymy się, że dostrzegacie piękno naszej małej ojczyzny.