• REKRUTACJA DO KLASY I

Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Powstańców Śląskich

w Łaziskach Górnych na rok szkolny 2021/2022

Zgłoszenia kandydatów do klasy I zamieszkałych w obwodzie
            Szkoły Podstawowej nr 5 im. Powstańców Śląskich w Łaziskach Górnych
             można odebrać w sekretariacie szkoły

lub pobrać druk zamieszczony na stronie internetowej szkoły sp5laziska.edupage.org.

Dokumenty kandydatów prosimy składać w sekretariacie szkoły
            od 1 lutego do 17 lutego 2021 roku.

Sekretariat czynny w godzinach od 800 do 1600, nr telefonu 32 2241207 e-mail sekretariat@sp5.laziska.pl

Na podstawie Art. 133.2. Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe Kandydaci zamieszkali poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy I po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli dana publiczna szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami.

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie
            przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym
            w terminie od 1 czerwca do 8 czerwca 2021r.

Ulice należące do obwodu SP5: Cicha, Górnicza, Kałuże, Kamienna, Krótka, Ligonia, Mikołowska, Mokierska, Pawła Wyry, Piaskowa, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Potokowa, Stara Droga, Stroma, Szkolna, Widokowa, Wierzysko, Wieżowa, Wodna, Wodociągowa, Wyniosła, Zgody.

• KODUJ Z GIGANTAMI

• Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania @Koduj z Gigantami!

Jeśli chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was!

Zajęcia startują już 30 stycznia, na które wciąż możecie się zapisać.

- SCRATCH, MINECRAFT: uczestnicy 7-9 lat,

- SCRATCH, APP INVENTOR: uczestnicy 10-12 lat,

- C#, VISUAL STUDIO: uczestnicy powyżej 13. roku życia.

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce:https://www.giganciprogramowania.edu.pl/.../koduj-z...

Na zajęcia zapraszają

Giganci Programowania

• WAŻNA INFORMACJA

• Szanowni Państwo,

w związku z możliwością prowadzenia zajęć dla uczniów klas I-III na terenie szkoły wprowadzamy stosowne procedury bezpieczeństwa. Zostały one opracowane na podstawie przepisów prawa oraz zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Prosimy o zapoznanie się z nimi.

Z poważaniem,

Procedury i wnioski można pobrać i przeczytać w zakładce PROCEDURY COVID-19