• Godziny dostępności nauczycieli

        • Szanowni Państwo,

          Planując godziny dostępności, braliśmy pod uwagę przede wszystkim potrzeby Państwa dzieci. Jeśli zaplanowany termin nie jest dla Państwa dogodny, prosimy o kontakt z nauczycielem w celu znalezienia odpowiedniego dla obu stron. Jeśli Państwo chcecie się spotkać z nauczycielem w wyznaczonej godzinie dostępności, prosimy także o wcześniejszy kontakt w celu wyeliminowania sytuacji ewentualnej jego nieobecności. 

          Lp

          Nazwisko  i  imię

          Dzień tygodnia

          Godziny dostępności

          1

          Fraj Beata

          wtorek

          14.45-15.45

          2

          Gilner Danuta

          wtorek

          14.35-15.35

          3

          Górnik Martyna

          wtorek

          15.20-16.20

          4

          Górny Kinga

          wtorek

          12.30-13.30

          5

          Hajduga Monika

          piątek

          15.20-15.50

          6

          Hołdyk Aleksandra

          poniedziałek

          7.00-8.00

          7

          Janoszek Katarzyna

          środa

          14.25-15.25

          8

          Jaszczyk Barbara

          czwartek

          13.40-14.40

          9

          Kassolik Sebastian

          wtorek

          13.30-14.30

          10

          Kędziorek Mariusz

          piątek

          15.30-16.00

          11

          Kołodziej Aleksandra

          środa

          15.00-15.30

          12

          Kopaczyńska Izabella

          środa

          7.10-7.40

          13

          Kozyra Zofia

          czwartek

          15.25-15.55

          14

          Liczba Zofia

          poniedziałek

          14.35-15.05

          15

          Małek Małgorzata

          czwartek

          7.00-8.00

          16

          Mikulla Teresa

          poniedziałek

          11.30-12.30

          17

          Muszyński Marek

          czwartek

          14.30-15.30

          18

          Niewińska Jolanta

          środa

          13.30-14.30

          19

          Ryczko Tatiana

          środa

          14.30-15.30

          20

          Rzepka Agnieszka

          środa

          13.30-14.30

          21

          Szafraniec Aleksandra

          czwartek

          14.30-15.30

          22

          Szczerbowska Izabela

          wtorek

          12.45-13.15

          23

          Szczyrba Monika

          wtorek

          14.30-15.30

          24

          Szrubarz Agnieszka

          piątek

          13.00-14.00

          25

          Szweda Dariusz

          wtorek

          7.50-8.50

          26

          Wolska Ewa

          poniedziałek

          14.30-15.30

          27

          Zientek Natalia

          czwartek

          15.30-16.30