• Logopedyczna biblioteczka rodzica

        •  


          Rodzicu baw się i ćwicz razem z dzieckiem. To przyjemny i skuteczny sposób na pokonanie trudności w rozwoju mowy Twojego dziecka.

          Co warto przeczytać?

          •  Michalak-Widera I., Węsierska K., Szumiące wierszyki, Wydawnictwo Unikat — 2, Katowice 2000; wydanie II, poprawione Katowice 2005.
          •  Michalak-Widera I., Węsierska K., Syczące wierszyki, Wydawnictwo Unikat — 2, Katowice 2001.
          • MIKS Ciszków, Syczków, Szumków Autor: Izabela Spychał, Beata Dawczak

                     Książka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które z sukcesem zakończyły pierwszy etap pracy korekcyjnej i są gotowe utrwalić wymowę głosek: ś, ź, ć, dź, s, z, c, dz, sz, ż...  . Właściwie dobrany zasób słów, zestawień, zadań, atrakcyjne ilustracje, zadania i opowiadania, zagadki i wierszyki stanowią bogaty materiał do ćwiczeń logopedycznych .

          • Rysowane wierszyki Autor: Ewa Małgorzata Skorek

             Opracowanie to stanowi zbiór wartych popularyzowania rysowanych wierszyków znanych już z dostępnej literatury oraz propozycje nowych utworów, które w większości powstawały przy aktywnym udziale dzieci. Rysowane wierszyki stymulują rozwój mowy dziecka. Stanowią doskonałą formę aktywizowania dzieci nieśmiałych, z opóźnionym rozwojem mowy.        


          Ćwiczenia Wielkanocna gimnastyka buzi i języka.

                Opracowanie to stanowi zbiór wartych popularyzowania rysowanych wierszyków znanych już z dostępnej literatury oraz propozycje nowych utworów, które w większości powstawały przy aktywnym udziale dzieci...