• Dlaczego warto chodzić do naszej szkoły?-mówią uczniowie.


    • Warto chodzić do naszej szkoły, ponieważ są tu przede wszystkim bardzo mili i wyrozumiali nauczyciele, którzy bardzo dobrze uczą. Tak samo nasza pani dyrektor, z którą zawsze można się dogadać. Jest otwarta na nasze pomysły: propozycje uczniów. Trzyma się tradycji i chcę jak najlepiej dla naszych uczniów. W szkole mamy wiele nowych rzeczy, z których możemy korzystać. Są organizowane różne konkursy i akcje, w których na przykład możemy pomóc różnym ludziom, którzy potrzebują naszej pomocy. Są organizowane dyskoteki i różne zabawy, z których uczniowie bardzo się cieszą i chętnie biorą w nich udział. Dlatego warto chodzić do naszej szkoły.

     Zuzanna Żmija, klasa V


     Do naszej szkoły naprawdę warto chodzić. Może nie jest wielka ani nie ma w niej 1000 uczniów jak w innych szkołach, ale to według mnie plus. Na przerwach nie ma aż takiego hałasu choć hałas zawsze jest w szkole. Wszystkie dzieci się lubią, no nie zawsze ale każdy ma jakiegoś swojego przyjaciela z którym może spędzać przerwy i te krótkie i te długie  obiadowe. W naszej szkole za stołówkę służy nasza szkolna świetlica w której pilnuje Pani Kinga. Dzieci mogą tam spędzać czas po lekcjach i czekać na rodziców. Nauczyciele wszyscy bez wyjątku są mili choć czasem krzyczą. Mamy dużą salę gimnastyczną gdzie gramy w różne gry. Na Sali są też szatnie i toalety. Strasznie lubię w-f. szatnie mamy też na korytarzu piętrze. Są tam szafki i każdy ma swój klucz. Do naszej szkoły warto chodzić bo po prostu jest fajnie. Chętni chodzą na różne zajęcia, na przykład kółko teatralne. Z w-f można jeździć na różne zawody. Mamy wiele imprez szkolnych, np. andrzejkowe, z okazji dnia chłopca, itp. Mamy dużo konkursów oraz wigilię klasową. Do naszej szkoły warto chodzić bo według mnie jest po prostu najlepsza.

     Hanna Łeppek, klasa V


     Warto chodzić do naszej szkoły, bo można się w niej dużo nauczyć. Wszystkie lekcje są tu po prostu super! 

     Są tu dobre obiady i herbaty. Możesz się tu czuć bezpiecznie. Najlepszą salą w naszej szkole jest sala komputerowa, ponieważ jest w niej najlepszy sprzęt. Nauczyciele są tu też fajni i pomogą ci w trudnej sytuacji.

     Marek Skutela, klasa V


      

     Według mnie warto chodzić do naszej szkoły, ponieważ nie jest za duża, dlatego wszyscy się tu przyjaźnią.

     W żadnej innej szkole nie ma takich nauczycieli jak u nas (...)

     Dzieci w klasach świetnie się dogadują, robią ładne gazetki na korytarze i do klas.

     Jest również w naszej szkole prawie nowiutka sala gimnastyczna.

     Zawsze na święta każda klasa robi sobie klasową wigilię, dzielmy się opłatkiem, śpiewamy Kolędy i dzielimy się prezentami.

     Obecna klasa 6 bardzo chętnie i zabawnie prowadzi dyskoteki i pomaga młodszym kolegom z 1 piętra.

     Wszyscy pomagają sobie nawzajem i dzielą się a gdy ktoś nie ma czegoś.

     Nie jestem pewna ale chyba tylko w naszej szkole gdy jest ciepło są przerwy na dworze (...)

     Nasza szkoła jest po prostu idealna.

     Karolina Prasoł, klasa VI

      


      

     Do naszej szkoły warto chodzić ponieważ panuje tu miła i przyjemna atmosfera a nauczyciele są mili, uprzejmi i wyrozumiali. Choć nasza szkoła jest niewielka jest to jej zaleta bo wszyscy się znamy. Nasza szkoła ma piękną, nowoczesną salę gimnastyczną, która jest w pełni wyposażona. W szkole mamy również pracownię komputerową. Wprawdzie niecały sprzęt jest najnowszy, ale posiadamy również nową tablicę interaktywną. Szkoła jest dla mnie drugim domem. W naszej szkole cenię to, żę mogę się w niej uczyć i rozwijać, ale także jest lokalna i środowiskowa. W szkole spotykam przyjaciół i kolegów, starszych i młodszych, których znam od wielu lat. Z wieloma z nich chodziłam do przedszkola lub poznałam ich w innych sytuacjach poza szkolnych. Rodzice wielu uczniów także uczęszczali do tej szkoły. To wszystko tworzy wielopokoleniową tradycję i atmosferę. To wyróżnia tę szkołę wśród wielu innych szkół.

      Marcelina Piecha, klasa V

      


     W naszej szkole panuje miła atmosfera. Klasy dobrze się uczą. Najlepsze jest to, że nauczyciele są mili i dobrze uczą.

     W naszej szkole jest miły personel dlatego przebywanie w szkole nie tylko pożytkiem ale i frajdą.

     Na obiadach jest dobre jedzenie, chociaż ja nie chodzę , ale koledzy tak mówią, że jedzenie jest bardzo dobre.

     W naszej szkole jest biblioteka, gdzie są cudne książki, kiedy na najbliższy tydzień nie mam sprawdzianów to chętnie sobie wypożyczam.

     Kuba Kaczmarek, klasaVI


     Istnieje 999 i pół powodów, dla których warto chodzić do naszej szkoły, ja wymienię kilka z nich ;-)

     1.Warto chodzić do naszej szkoły.

     2.Nauczyciele są za mili, aż chce się uczyć.

     3.Sale są za ładne, żeby z niech wychodzić.

     4.Sala gimnastyczna jest za duża, żeby nie uprawiać w niej wszystkich dyscyplin sportowych.

     5.Koledzy i koleżanki są mili dla każdego.

     6.Dzwonek na lekcje jest tak przyjemny, że chce się go słuchać.

     7.Lekcje w szkole trwają tak krótko, że chce się zostawać na świetlicy.

     8.Komputery w szkole są tak fajne, że frajdę sprawia ich włączanie.

     9.Nasze książki są tak fajne, że żaden uczeń nie zapomina zadania.

     10.Szkolne tablice są tak czyste, że nie trzeba ich ścierać.

     ZAPRASZAM DO NASZEJ SZKOŁY!

      Franek Szczyrba, klasa IVa


     Myślę, że warto chodzić do naszej szkoły ponieważ są strasznie mili nauczyciele i dużo nas uczą w dodatku z humorem na lekcjach w ogóle się nie nudzimy. Mamy dobre urządzenia komputerowe i niczego nam w niej nie brakuje. Mamy bardzo dobre obiady i gdy ktoś wejdzie do szkoły nauczyciele nie żałują ciepłego słowa. Gdy będziesz miał(a) jakiś problem od razu się do nich zgłoście zawsze ci pomogą. Bardzo lubię naszą szkołę.

      Hania Olszówka, klasa V

      


     Do naszej szkoły warto chodzić ponieważ jest tu wiele ciekawych ludzi, którzy mają różnorodne talenty takie jak:

     - malowanie

     - pisanie

     - śpiewanie itp.

     Każdy powinien zobaczyć tą szkołę i całą nową sale gimnastyczną i sprzęt, to nasza biblioteka w której jest wiele ciekawych i mądrych książek, które można przeczytać.

     Mamy różne lekcje, a nauczyciele są bardzo, bardzo mili i weseli, bardzo nas lubią.

     Każdy powinien tu chodzić ze względuna to że nasza szkoła jest najlepszą szkołą w świecie!

     Julia Liżewska, klasa V


      

     Do naszej szkoły warto chodzić ponieważ jest tu wiele fajnych ludzi i fajnych rzeczy.

     Są tu naprawdę mili i sprawiedliwi nauczyciele. Są sympatyczne klasy. Jest tu wiele atrakcji.

     Na przykład sala gimnastyczna, klasa komputerowa i izba tradycji.

     Wiktoria Bednarek, klasa VI


      

     Do naszej szkoły warto chodzić, ponieważ dużo można się nauczyć. Wszyscy nauczyciele są mili i wyrozumiali i nigdy się na nic nie denerwują, nawet gdy nie mamy zadania domowego. Gdy wchodzimy do klasy nauczyciele mają uśmiech na twarzach i pogodnie nas witają, dlatego mamy chęć do nauki i do zdobywania nowych ocen. Warto zobaczyć naszą nową salę gimnastyczną i nowy sprzęt do sportu. Na przerwach nikt nie biega, nie krzyczy. Dlatego warto chodzić do naszej szkoły.

     Agnieszka Strojek, klasa V


      

     Moim zdaniem warto chodzić do naszej szkoły, gdyż jest niewielka i dzięki temu jest miła atmosfera. Czuję się tu bezpieczna. W szkole łatwo znaleźć wielu przyjaciół.

     Niedawno zastała zbudowana dobrze wyposażona sala gimnastyczna, gdzie możemy ćwiczyć w komfortowych warunkach. Jak w każdej szkole nabyć przydatną wiedzę, która jest niezbędna w dalszym życiu. W bibliotece jest wiele ciekawych książek, a także miła pani, która zawsze doradzi, którą pozycję warto przeczytać. W świetlicy, każda pani służy pomocą w odrobieniu zadania domowego.

     Wiktoria Skowron, klasa V


     Warto chodzić do naszej szkoły, ponieważ jest fajna, poznaje się nowych przyjaciół i nowe ciekawostki. Zawsze możesz liczyć na innych. W naszej szkole poznaje się swoje umiejętności. Każdy ma swój ulubiony przedmiot oraz miejsce w którym spędza przerwy. W tej szkole wszyscy się lubią i z przyjemnością gościmy nowych uczniów.

     Julia Stobiecka, klas IVa