• Logopedyczna biblioteczka rodzica

    •  


     Rodzicu baw się i ćwicz razem z dzieckiem. To przyjemny i skuteczny sposób na pokonanie trudności w rozwoju mowy Twojego dziecka.

     Co warto przeczytać?

     •  Michalak-Widera I., Węsierska K., Szumiące wierszyki, Wydawnictwo Unikat — 2, Katowice 2000; wydanie II, poprawione Katowice 2005.
     •  Michalak-Widera I., Węsierska K., Syczące wierszyki, Wydawnictwo Unikat — 2, Katowice 2001.
     • MIKS Ciszków, Syczków, Szumków Autor: Izabela Spychał, Beata Dawczak

                Książka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które z sukcesem zakończyły pierwszy etap pracy korekcyjnej i są gotowe utrwalić wymowę głosek: ś, ź, ć, dź, s, z, c, dz, sz, ż...  . Właściwie dobrany zasób słów, zestawień, zadań, atrakcyjne ilustracje, zadania i opowiadania, zagadki i wierszyki stanowią bogaty materiał do ćwiczeń logopedycznych .

     • Rysowane wierszyki Autor: Ewa Małgorzata Skorek

        Opracowanie to stanowi zbiór wartych popularyzowania rysowanych wierszyków znanych już z dostępnej literatury oraz propozycje nowych utworów, które w większości powstawały przy aktywnym udziale dzieci. Rysowane wierszyki stymulują rozwój mowy dziecka. Stanowią doskonałą formę aktywizowania dzieci nieśmiałych, z opóźnionym rozwojem mowy.        


     Ćwiczenia Wielkanocna gimnastyka buzi i języka.

           Opracowanie to stanowi zbiór wartych popularyzowania rysowanych wierszyków znanych już z dostępnej literatury oraz propozycje nowych utworów, które w większości powstawały przy aktywnym udziale dzieci...