• Na tej stronie będziecie mogli przejrzeć plany lekcji, obejrzeć zdjęcia ze szkolnych imprez i uroczystości, a także zapoznać się z bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że nasza strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.
    • Jeżeli zastanawiasz się dlaczego wato wybrać naszą szkołę, zajrzyj tutaj.

• Warsztaty dziennikarskie

Czwartego kwietnia klasa siódma wzięła udział w warsztatach dziennikarskich w "Gazecie Łaziskiej". Tematem warsztatów był wywiad. Uczniowie poznali praktyczne wskazówki odnośnie dobrze przeprowadzonego wywiadu, które następnie wykorzystali w praktyce wcielając się w dziennikarzy.Oto fotorelacja z wyjścia.

• Kwiecień miesiącem Świadomości Autyzmu

Klasa 4a wzięła udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Centrum Usług Społecznych w Łaziskach Górnych.

Kwiecień jest miesiącem świadomości na temat autyzmu.

To niezwykle ważne, by promować akceptację, zrozumienie, wsparcie dla osób z autyzmem, a także podkreślać znaczenie różnorodności i zachęcać do budowania świadomego i odpowiedzialnego społeczeństwa, które uwzględnia potrzeby każdego człowieka.

Drodzy uczniowie!

Zapraszamy do aktywnego udziału w szkolnym tygodniu profilaktyki.

W środę 3.04 rozpoczęliśmy obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu - przyszliśmy do szkoły ubrani na niebiesko. W tym dniu nie było też dzwonków na przerwę i na lekcję.

Zapraszamy wszystkich chętnych do stworzenia plakatów przedstawiających sławne, znane osoby ze spektrum autyzmu, które opisują w jakiej dziedzinie dana osoba odniosła sukces. Uczniowie, którzy przyniosą plakaty będą mieć możliwość otrzymania dodatkowej oceny z plastyki lub techniki.

• NASZE MOTTO

• "Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość"

Piątek 19.04.2024
      • KONTO RADY RODZICÓW