• Na tej stronie będziecie mogli przejrzeć plany lekcji, obejrzeć zdjęcia ze szkolnych imprez i uroczystości, a także zapoznać się z bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że nasza strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.
    • Jeżeli zastanawiasz się dlaczego wato wybrać naszą szkołę, zajrzyj tutaj.

• Konkurs Zielona Pracownia

Dnia 13 czerwca 2024 roku w Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie odbyła się impreza zorganizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w celu wręczenia nagród w ramach 10. edycji Konkursu Zielone Pracownie, gdzie zostało uhonorowanych 70 laureatów. Z radością informujemy, że jednym z laureatów jest nasza szkoła. Konkurs Zielona Pracownia ukierunkowany jest na doposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne w zakresie nauk przyrodniczych czyli przyrody, biologii, geografii. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu w wysokości 48 000 złotych nasza szkoła ma możliwość wzbogacić wyposażenie klasy dedykowanej naukom przyrodniczym, której nadaliśmy nazwę Zielony kącik badacza.

• Festyn Rodzinny

W miniony piątek, 7 czerwca, na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Rodzinny. Wspólnie spędziliśmy czas na zabawie i integracji. Pogoda i dobre humory towarzyszyły nam od początku do końca naszego świętowania.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia oraz uczestnikom za wspaniałą atmosferę. Zapraszamy do galerii zdjęć, aby jeszcze raz przypomnieć sobie te miłe chwile.

• Giganci Powstań Śląskich

III Powiatowy Konkurs Historyczno-Informatyczny „Giganci Powstań Śląskich” już za nami. W konkursie wzięło udział 14 uczniów szkół podstawowych powiatu mikołowskiego. Tegoroczna edycja skupiona była na szczególnej roli kobiet w Powstaniach Śląskich. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Przedstawili bardzo ciekawe postaci kobiece.

• NASZE MOTTO

• "Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość"

Niedziela 23.06.2024
      • KONTO RADY RODZICÓW