• Gabinet pedagoga online.

• Masz potrzebę porozmawiać, chcesz się skontaktować z osobą która udzieli Ci pomocy, wysłucha, porozmawia, pamiętaj nie jesteś sam. Zapraszam do kontaktu poprzez Teams, Librus, bądź napisz m.rak@sp5.laziska.pl

Są również miejsca z którymi możesz się skontaktować z całkiem obcą osobą, której możesz zaufać i porozmawiać o swoich problemach. https://116111.pl/dzieci

116 111 – Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Ogólnopolski telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Numer 116 111 jest linią anonimową (dzwoniąc nie musisz podawać swojego imienia, nazwiska, ani adresu zamieszkania, a numer 116 111 nie jest widoczny w rachunku za telefon, ani na billingu). Połączenia z telefonów komórkowych i stacjonarnych są bezpłatne. Linia jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12 do 20. Telefon jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. Masz kłopoty w domu, w szkole, z rodzicami, czy rówieśnikami? Zadzwoń lub odwiedź ich stronę internetową.

Bezpieczeństwo i kultura w sieci.

Pomoc-i-wsparcie-w-syt.-trudnych_nr_kontaktowe.pdf

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

H. Jackson Brown Jr.